Pilotclub.sk

Zážitkové lety

Pre zábavu, relax, fantastické zážitky - ako darček blízkym. Zážitkové lety z letiska Dubová (pri Modre) a z letiska Sládkovičovo.
Eurofox 912 Space 3k
Počet pasažierov: jeden + pilot
Lietadlo poskytujúce najlepší výhľad na
okolitú krajinu

WT9 Dynamic
Rýchle luxusné športové lietadlo
Počet pasažierov: jeden + pilot
Maximálna rýchlosť až 280 km/h

Cessna C172
Počet pasažierov: traja + pilot
Ideálne na let s rodinou či priatelmi


bootstrap carousel

Najobľúbenejšie trasy

Trasa Červený Kameň od 79€

letisko Dubová, kaštiel Budmerice, hrad Červený Kameň

Trasa Senecké jazerá od 99€

letisko Dubová, mesto Senec, Senecké jazerá

Trasa Hrady od 119€

letisko Dubová, kaštieľ Budmerice, hrad Červený Kameň, vrcholy Malých Karpát, hrad Smolenice, mesto Trnava

Trasa Bratislava od 139€

letisko Dubová, histrorické centrum mesta Modra, mesto Bratislava, Bratislavský hrad, Slavín, Kamzík

Trasa Bratislava - Devín od 159€

letisko Dubová, historické centrum mesta Modra, Pezinok, historické centrum mesta Svätý Jur, celé mesto Bratislava, Bratislavský hrad, Slavín, televízna veža Kamzík, hrad Devín

Trasa hrady + Senecké jazerá - od 159€

letisko Dubová, kaštieľ Budmerice, hrad Červený Kameň, vrcholy Malých Karpát, hrad Smolenice, mesto Trnava, mesto Senec, Senecké jazerá

Trasa Červený Kameň - Bratislava od 179€

letisko Dubová, kaštieľ Budmerice, hrad Červený Kameň, vrcholy Malých Karpát, historické centrum mesta Modra, Pezinok, historické centrum mesta Svätý Jur, Kamzík, Slavín, mesto Bratislava, Bratislavský hradDaniel Štrauch - GogoManTV (YouTuber)
"O nudu v oblakoch sa báť nemusíte, okrem zábavného komentáru čo počas letu vidíme vám aj srdce poskočí pri niektorých manéveroch, ktoré vám pilot predvedie. Moja jediná otázka je... kedy ideme zas? "
Igor Adamec (herec)
"Let sa mi páčil, obdivujem s akou ochotou a kreativitou pán pilot odviedol celý zážitkový let."
Barbora Bakoš (modelka, moderátorka Refresheru)
Let bol skvelý, mohla som si vyskúšať aj pilotovanie. To bolo úžasné. Bol to asi jeden z mojich najlepších zážitkov. Vynikajúci darček, určite choďte do toho, nebojte sa, choďte si zalietať."
Richard Vrablec (moderátor - zabavac.sk)
"Spomienky máju úžasnú hodnotu. Zostávajú v nás naveky. Zárukou pekných spomienok sú krásne zážitky. Zážitky sú to najkrajšie čo jeden druhému môžeme darovať. Darujte sebe, alebo niekomu koho máte radi let nad Bratislavou, je to niečo úžasné, niečo čo sa navždy zapíše na vrchol vašich najúžasnejších spomienok. Odporúčam, má to stýl"

bootstrap carousel


Prečo práve my?

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Každý z nás je jedinečný, každý má iné predstavy o lete a každý chce vidieť niečo iné. Našim cieľom je vyhovieť každému z Vás.

INDIVIDUÁLNE TRASY LETOV

Na rozdiel od konkurencie ktorá má dopredu nachystané 2 - 3 nemenné trasy. U nás môžete letieť kamkoľvek. Či už si vyberiete jednu z nami navrhovaných trás alebo si navrhnete Vašu vlastnú. Vždy Vám vyhovieme.

SKÚSENOSTI

Viac ako 20 úspešných rokov našej spoločnosti hovorí samo za seba. Kvalita služieb a ústretovosť personálu sú našou hlavnou prioritou.

LIETADLÁ

O naše lietadlá je vždy dobre postarané. Pravidelné prehliadky a servis zaručujú bezpečný a bezproblémový let. Každodenné umývanie zaručí, že Vám pri pohľade na krásy Slovenska nebude nič prekážať vo výhľade.

INFORMÁCIE kedykoľvek ich potrebujete

Sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni na telefónnom čísle 0908 770 702 kedykoľvek od 7:30 do 00:00. Neustále na našej emailovej adrese pilotclub@pilotclub.sk a na našej Facebook stránke Pilot Club - Zážitkové lety

JEDNODUCHO A RÝCHLO

Objednávku Vášho poukazu vybavíme už do niekoľkých minút. Rezerváciu termínu zariadite kedykoľvek jednoducho a rýchlo odoslaním krátkej SMS.

LETISKO S PRÍJEMNOU A KAMARÁTSKOU ATMOSFÉROU

Lietame preto, že nás to baví. Venujeme sa letectvu preto, že je to naša vášeň a zmysel života. Preto u nás nájdete vždy ľudí ktorí Vám radi a ochotne poradia a pomôžu. Príjemné posedenie s výhľadom na lietadlá Vám pomôže oddýchnuť si od každodenných problémov a načerpať novú energiu. Bufet s občerstvením je Vám tak isto neustále k dispozícii.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Dostanete krásny darčekový poukaz s moderným dizajnom a s platnosťou až 6 mesiacov. Ktorú je možné v prípade potreby kedykoľvek predĺžiť.