Zážitkové lety

Zážitkové lety z letiska v Kráľovej pri Senci, alebo z ľubovolného letiska na území Slovenska či Českej Republiky. Pre zábavu, relax, fantastické zážitky- ako darček blízkym.
Eurofox 912 Space 3k
Počet pasažierov: jeden + pilot
Lietadlo poskytujúce najlepší výhľad na
okolitú krajinu

WT9 Dynamic
Rýchle luxusné športové lietadlo
Počet pasažierov: jeden + pilot
Maximálna rýchlosť až 280 km/h

Cessna C172
Počet pasažierov: traja + pilot
Ideálne na let s rodinou či priatelmi


bootstrap carousel

Zaujímavé trasy

Trasa Senecké jazerá od 50€

letisko Kráľová pri Senci, Senec, Senecké jazerá

Trasa Slovakia Ring od 70€

letisko Kráľová pri Senci, Golf Resort Hrubá Borša, vodný mlyn Jelka, povodie Malého Dunaja, Slovakia Ring

Trasa Červený Kameň od 80€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, kaštiel Budmerice, hrad Červený Kameň

Trasa Bratislava od 100€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, Bratislava, Bratislavský hrad, Slavín, Kamzík

Trasa Bratislava od 100€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, Bratislava, Bratislavský hrad, Slavín, Kamzík

Trasa Bratislava - Devín od 120€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, golfové ihrisko Bernolákovo, Bratislava, Bratislavský hrad, Slavín, Kamzík, hrad Devín

Trasa Hrady od 120€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, kaštiel Budmerice, hrad Červený Kameň, vrcholy Malých Karpát, hrad Smolenice, mesto Trnava

Trasa Dunaj od 120€

letisko Kráľová pri Senci, Golf Resort Hrubá Borša, vodný mlyn Jelka, Šamorín, golfové ihrisko Báč, starý a nový tok Dunaja, dunajské ramená, vodné dielo Gabčíkovo, Dunajská Streda, Slovakia Ring, povodie Malého Dunaja

Trasa Červený Kameň - Bratislava od 160€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, kaštiel Budmerice, hrad Červený Kameň, vrcholy Malých Karpát, historické centrum mesta Modra, Pezinok, historické centrum mesta Svätý Jur, Kamzík, Slavín, Bratislava, Bratislavský hrad, golfové stredisko Bernolákovo, kaštiel Bernolákovo, kaštiel Veľký Biel

Trasa Bratislava - Dunaj od 160€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, kaštiel Veľký Biel, kaštiel Bernolákovo, golfové stredisko Bernolákovo, Bratislava, Kamzík, Slavín, Bratislavský hrad, Čuňovo, Bodíky, Šamorín, golfové ihrisko Báč, starý a nový tok Dunaja, dunajské ramená, Slovakia Ring, povodie Malého Dunaja

Trasa Hrady - Bratislava - Dunaj od 250€

letisko Kráľová pri Senci, Senecké jazerá, kaštiel Budmerice, hrad Červený Kameň, vrcholy Malých Karpát, historické centrum mesta Modra, Pezinok, historické centrum mesta Svätý Jur, Kamzík, Slavín, Bratislava, Bratislavský hrad, hrad Devín, Čuňovo, Bodíky, Šamorín, golfové ihrisko Báč, starý a nový tok Dunaja, dunajské ramená, vodné dielo Gabčíkovo, Dunajská Streda, Slovakia Ring, povodie Malého Dunaja

Trasa podľa vlastného výberu

Záleží len od Vás čo by ste chceli vidieť. Vašej predstavivosti nič nebráni. Vymyslite si vlastnú trasu.Igor Adamec
"Let sa mi páčil, obdivujem s akou ochotou a kreativitou pán pilot odviedol celý zážitkový let."
Mária Mikulová
"Let bol zážitok - keďže nejde o bežný let ako v klasickom lietadle. Odporúčam. Zároveň je fajn vybrať si trasu, kde je viacero zaujímavostí - let tým získa na atraktivite."
Daniela Miťková
"Let sa mi veľmi páčil. Najprv ten prvotný stres z toho, že som necítila zem pod nohami, ale po minútke som si to už užívala :) Potešila ma vtáčia perspektíva Senca a našťastie počasie bolo krásne slnečné a tak som si mohla výhľad na celé okolie patrične užiť. Pilot bol veľmi milý a pokojný, preto som si mohla užiť celý let v pokoji a nie v strese. Najlepšie na tom celom bolo, keď som si mohla vyskúšať riadenie lietadla. Pilot mi to vysvetlil rýchlo a ľahko a ten pocit bol na nezaplatenie. Určite sem prídem znovu aj na dlhší let. Už sa neviem dočkať."
Jaroslav Májek
"Môj prvý let. Bolo to super!"
Filip Fecko
"Ako plus hodnotím možnosť pilotovať lietadlo po vzlietnutí. Všetko bolo úžasné. Prídem zas:) +vysoká ochota pilota + zaujímavá trasa"
Ivana Mikulová
"Let bol úžasný, počasie vyšlo na jednotku a tak som videla krásne. Pilot veľmi príjemný, znásobil zážitok z letu. Odporúčila by som a aj odporúčim tento zážitkový let. Mám na to krásne spomienky. Teším sa na ďalšie kolo. Aj som pilotovala čo bolo úžasné. Veľké ďakujem aj za príjemné pristátie."

bootstrap carousel


Prečo práve my?

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Každý človek je jedinečný, každý má iné predstavy o lete a každý chce vidieť niečo iné. Našim cieľom je vyhovieť každému z Vás.

INDIVIDUÁLNE TRASY LETOV

Na rozdiel od konkurencie ktorá ma dopredu nachystané 2 - 3 nemenné trasy. U nás môžete letieť kamkoľvek. Či už si vyberiete jednu z ôsmich nami navrhovaných trás alebo si navrhnete Vašu vlastnú. Vždy Vám vyhovieme.

SKÚSENOSTI

Viac ako 15 úspešných rokov našej spoločnosti hovorí samo za seba. Kvalita služieb a ústretovosť personálu sú hlavnou príčinou nášho úspechu.

LIETADLÁ

O naše lietadlá je vždy dobre postarané. Pravidelné prehliadky a servis zaručujú bezproblémový let. Každodenné umývanie zaručí, že Vám pri pohľade na krásy Slovenska nebude nič prekážať vo výhľade.

INFORMÁCIE NA TELEFÓNE

Sme Vám k dispozícii počas celého dňa, každý deň v týždni na telefónom čísle 0908 770 702. A neustále na našej Facebook stránke Letisko Kráľová pri Senci.

JEDNODUCHO A RÝCHLO

Po obdržaní objednávky Vám poukaz odošleme hneď nasledujúci pracovný deň. Aktuálne voľné termíny nájdete vždy na našej web stránke. Rezervácia termínu jednoducho a rýchlo odoslaním krátkej SMS.

LETISKO S PRÍJEMNOU A KAMARÁTSKOU ATMOSFÉROU

Lietame preto, že nás to baví. Venujeme sa letectvu preto, že je to naša vášeň a zmysel života. Preto u nás nájdete vždy ľudí ktorí Vám radi a ochotne poradia a pomôžu. Príjemné posedenie a hojdačka s výhľadom na lietadlá Vám pomôžu oddýchnuť si od každodenných problémov. Bufet s nápojmi Vám zaručí že u nás nezostanete smädný.

VYSTAVENIE A ZASLANIE DARČEKOVÉHO POUKAZU JE BEZPLATNÉ.

Poukaz je platný 6 mesiacov. Na požiadanie je možné platnosť zdarma predĺžiť.

POUKAZ ZASIELAME OBJEDNÁVATEĽOVI POŠTOU V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO PRACOVNÉHO DŇA PO PRIJATÍ OBJEDNÁVKY.

Krásny poukaz s moderným dizajnom. Pripravený priamo na odovzdanie obdarovanému.